24.02.2021 року відбулась нарада – семінар із працівниками Центру соціальних служб Баришівської селищної ради.

На нараді розглянуті питання щодо необхідності та механізму запровадження послуги патронату в Баришівській громаді. Проведено навчання з розвитку сімейних форм виховання ПС/ДБСТ. Обговорено про організацію роботи з питань пожежної безпеки, про здійснення комплексних заходів щодо попередження насильства в сім’ях та загальні правила оформлення документів. Психологом Центру проведені вправи на згуртування колективу та налагодження роботи. Також фахівцям, що працюють в селах роздані рекламні буклети з проблеми запобігання та протидії насильства в сім’ї та запобігання торгівлі людьми.