21 вересня Баришівщина відзначає 81-ту річницю визволення від німецько-нацистських загарбників

З цієї нагоди в місті відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятників воїнам-визволителям, обелісків, братських могил по всій громаді.

В церемонії покладання квітів, яка відбулась на  меморіалі Слави в Баришівці, взяли участь керівництво громади на чолі з секретарем Олександр Ільченко, працівники структурних підрозділів Баришівської селищної ради, представники громадськості та жителі селища.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто ціною свого життя самовіддано боровся за свободу, звільняючи Україну з часів Другої світової війни і до сьогодні.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів в часи Другої світової війни і від рашистів в наші дні.

Низько вклоняємося всім, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.