21 -го серпня Баришівська громада відсвяткувала свою річницю

Власні презентації представили старостинські округи та промислові підприємства краю. Серед них : Група компаній «Нива Переяславщини», Старинська птахофабрика та МХП Агро-С, які провели благодійну акцію.

Група компаній «Нива Переяславщини», запрошували охочих аж дві фотозони, тут-таки смажилося у бочках двоє фірмових поросят. У велетенських казанах була смажена картопля з м’ясом, огірочки та помідори, вирощені у власному підсобному господарстві.Свою особливість містило і частування, воно було так само безкоштовним, але кожен охочий міг пожертвувати якусь суму, яку вважав для себе можливою, на благодійність. За дві години від частування і сліду не залишилось, а у скриньці з’явилося 6 801 гривня.

Старинська птахофабрика та МХП Агро-С також провели благодійну акцію. На святі люди могли купити курочку ТМ «Апетитна», від продажу отримали 2 635 грн

Виручені кошти представники Баришівської громади направили на підтримку сімей, в яких одинокі матері виховують дітей з інвалідністю: Добриніна Анастасія, Гапон-Чубук Марина

Нехай ця маленька допомога стане у пригоді матерям!