18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято-Міжнародний день музеїв, яке було започатковано у 1977 році на засіданні ICOM (International Council of Museums – Міжнародна рада музеїв).

Учні Баришівських навчальних закладів полюбляють відвідувати музеї як місцеві так і подорожувати до віддалених історичних та цікавих місцин,а найбільш яскраві враження експонати справляють на дітей початкових класів. Школярі залюбки слухають розповіді екскурсоводів, ставлять запитання, знайомляться з предметами виставок.

Хочемо зазначити, що майже в кожному навчальному закладі громади існує своя музейна кімната. Сьогодні хочемо поділитися з Вами яскравими фото наших учнів з відвідин музеїв