18 березня рятувальники Баришівського районного сектору завітали до вихованців ДНЗ ” Промінь” в рамках проведення  громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». З малечею була проведена профілактична робота, під час якої їм роз`яснили  основні правила пожежної безпеки у побуті, розповіли  правила поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів,  про  небезпеку використання та  експлуатацію  електричного обладнання та небезпеку  гри з сірниками.

В кінці заходу кожна дитина, збагатившись необхідними знаннями, отримала від рятувальників листівки на протипожежну тематику та розмальовки, які допоможуть малечі краще зрозуміти нову інформацію.