14-го серпня 2020 року відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС Баришівської селищної ради. Основним питанням порядку денного було питання відновлення функціонування закладів дошкільної освіти громади. Доповідачами на засіданні були Олена Бойко, начальник відділу освіти, молоді та спорту, яка зазначила, що всі дошкільні заклади готові до відновлення роботи.

Відповідно до Постанови МОЗУ, Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 станом на сьогодні Засновником ( Баришівська селищна рада) виконано всі рекомендації.
Анатолій Горбатко, начальник Баришівського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, поінформував, що за результатами перевірки дійсно дошкільні заклади Баришівської ОТГ готові до прийняття дітей. Проте. результати проб води будуть готові на понеділок,17 серпня 2020 року.
Павло Коврига, головний лікар КНП ЦПМСД у своїй довідці поінформував про епідемічний стан в громаді та запевнив, що результати проходження тестів працівниками садочків будуть готові до вівторка (17.08.2020)

Комісією одноголосно було прийнято рішення про відновлення освітньої діяльності у закладах дошкільної освіти з 18 серпня 2020 року