13 грудня 2021 року завершилося навчання учасниць другого циклу Програми”Майстерня можливостей”

13 грудня 2021 року  завершилося навчання учасниць другого циклу  Програми”Майстерня можливостей” в с.Волошинівка,  та сьогодні 20 грудня 2021 року відбулося фінальне заняття учасниць  Програми “Майстерня можливостей” другого циклу  Проєкту Крила в смт.Баришівка. Учасникам вручені Сертифікати.Всього в другому циклі Програми”Майстерня можливостей” Проєкту Крила взяли участь 17 жінок

Нагадаємо!️

«Крила» – унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок. Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей» для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допомогає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва.

Завдяки проекту “Крила”, жінки матимуть можливість отримати такі послуги: індивідуальні та групові зустрічі – консультації, пройти тренінги з навичок працевлаштування та започаткування і розвитку бізнесу. Отримати нові знання, знайомства, корисні поради від досвідчених власників бізнесу, або роботодавців.

Потенціал жінок розвивали, зокрема через: Майстерню Можливостей”, підприємницькі тренінги, направлення на пріоритетні курси. “Крила” прагнуть до того, щоб у задіяних учасниць справді виросли крила, і щоб вони повірили у власні сили.

Проєкт « Крила» впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт та за підтримки Уряду Канади

Координатором по Баришівській ТГ є Лілія Гук. Основним критерієм щодо участі представниць громади в проекті : жінки від 18 років,не працевлаштовані, або ті, які мають нестійку, сезонну занятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

Представники Баришівськоі селищної ради спільно з представниками проекту прагнуть змін на краще для тих, хто потребує допомоги саме зараз!