05 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 жовтня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» ст.46 п.2, Інструкції «Про заходи щодо боротьби із сказом тварин»,  затвердженої наказом Головного державного інспектора  ветеринарної медицини України від 19.01.1999 № 2 та акту епізоотичного обстеження території с. Веселинівка Веселинівського старостинського округу  Броварського  району  з  прилеглими до нього угіддями, пасовищами, польовими та лісовими масивами в радіусі 10 км. вважати безпечними щодо сказу  свійських та диких тварин. Карантинні обмеження скасувати – з 05.10.2021 року.