04 березня 2020 року відбулась нарада

04 березня 2020 року відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради відбулась нарада директорів закладів загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних  навчальних закладів Баришівської ОТГ.

Начальник ВОМС Олена Бойко поінформувала присутніх про продовження функціонування закладів освіти після тимчасового призупинення через високий поріг (більше 20 %) захворювання здобувачів освіти, про невідкладність щодо розгляду деяких питань наради, на яку були запрошені: начальник  відділу  санітарної  охорони території  управління  державного нагляду  за  дотриманням  санітарного  законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (Улько В.В.), спеціаліст Держпродспоживслужби Баришівського району (Гриценко К.В.)  та взяли участь структурні керівники структурних підрозділів ВОМС.

На нараді були розглянуті такі питання:

1. Інформація про етіологію коронавірусу, патогенез коронавірусних захворювань та їх діагностику. Шляхи зараження коронавірусом та рекомендації, як уберегтися від даної хвороби. (Улько В.В.)
  2. Результати перевірок харчоблоків закладів освіти Баришівської селищної ради. (Гриценко К.В.)
  3. Організація підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. (Кушнір Г.Д.)
  4. Про підведення підсумків по Всеукраїнському етапу дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди». (Щерба Т.В.)
  5. Про надання списків осіб, які протягом 30 років брали участь у проєкті «Баришівка-Березань-Пулах». (Щерба Т.В.)
  6. Щодо звітності про діяльність закладу дошкільної освіти за 2019 рік (Форма 85-К). (Подколзіна О.Г.)
  7. Про завершення 2019/2020 навчального року та проведення державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту в закладах освіти Київської області. (Бойко О.М.)

Керівникам закладів освіти Баришівської ОТГ було рекомендовано оформити в закладах інформаційні куточки, стенди для розміщення відповідних матеріалів та пам’яток про запобігання поширенню коронавірусу, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти, працівників закладів та батьківської громадськості.