Герої не вмирають!

Тяжке, невимовне горе і пекучий біль знову прийшли на Баришівську землю.

Віддавши своє життя в боях за рідну Україну, її цілісність і незалежність, за честь і гідність свого народу загинув Владислав Петрович Март’янов. Який народився 23 серпня 1979 року в селі Волошинівка. Тут і навчався хлопчина у середній школі.

Як і годиться, потім була служба в армії – в місті Котовську Одеської області.

Патріот і правдолюб, сержант у 2014 році став на захист України в зоні АТО, підписавши контракт на три роки.

Після – працював кінологом у приватній фірмі «Глорія».

Останні два роки навчався в Переяславському педагогічному університеті, здобуваючи спеціальність вчителя історії.

Був одружений. Разом із дружиною Оксаною виховували трьох дітей.

Коли почалося повномасштабне вторгнення пішов захищати Україну в Донецькому напрямку… І сьогодні, в День українського добровольця, ми віддали останню шану нашому Герою, який добровільно пішов захищати Україну.

Загинув Владислав Март’янов 10 березня 2023 року біля Макіївки Луганської області внаслідок артилерійського обстрілу.

Односельці, однокласники й вчителі, колеги, бойові побратими і всі ті, хто знав і поважав захисника сьогодні розділяли біль і скорботу з рідними і близькими. Співчуваючи горю, оплакували непоправну втрату…

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-Захисника…

Герої не вмирають!