До уваги жителів та гостей смт Баришівка!

Відповідно до рішення виконавчого комітету N10 від 16.01.2019 « Про упорядкування дорожнього руху по центральним вулицям смт Баришівка» та погодженої з Баришівським відділенням поліції Переяслав-Хмельницького ВПГУНП України у Київській області схеми організації дорожнього руху встановити:

1. Односторонній дорожній рух в напрямку від вул. Київський шлях по вул. Березанській до перехрестя з вул. Центральною.
  2. Односторонній дорожній рух в напрямку від вул. Березанської по вул. Центральній до перехрестя з вул. Б.Хмельницького.

Після розміщення даної інформації в ЗМІ, офіційному сайті Баришівської селищної ради, соціальних мережах, а також після встановлення відповідних дорожніх знаків, просимо учасників дорожнього руху бути уважними на даних ділянках доріг з одностороннім рухом та забороною руху в зворотному напряму.