До уваги жителів громади! Контроль комендантської години

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», на виконання протокольного доручення за результатами засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 05 червня 2023 року (протокол № 200) на території Баришівської територіальної громади відсьогодні здійснюватиметься посилений контроль за дотриманням жителями громади комендантської години, графіком роботи розважальних закладів та правилами продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв в місцевих точках продажу.

В рейдах братимуть участь члени ДФБТГ (добровольче формування Баришівської територіальної громади), військовослужбовці роти ТрО та 2-го відділу Броварського районного ТЦК та СП (військкомат).

Просимо власників закладів торгівлі та жителів громади неухильно дотримуватися встановленого режиму роботи!

Нагадуємо! Під час комендантської години жителям заборонено покидати домівки, окрім випадків, коли потрібно спуститися в укриття під час повітряної тривоги. Їздити у цей час може лише транспорт зі спецперепустками.