До уваги жителів Баришівської громади!

Відучора на території громади ви­ру­ва­ло сти­хій­не ли­хо, яке на­нес­ло чи­ма­лих збит­ків при­ват­но­му та комунальному майну – повалені дерева, електроопори, місцями вітром пошкоджені дахи приватних будинків.

На лік­ві­да­цію нас­лідків не­го­ди за­лу­че­но аварійно-рятувальний автомобіль та пра­ців­ни­ки осо­бо­во­го скла­ду ДСНС, робітники комунальних підприємств, старостинських округів, закладів освіти та культури, і просто небайдужі жителі громади, котрі допомагають комунальникам долати наслідки зливи.

Наразі ситуація з відсутністю електропостачання по Баришівській громаді така:

знеструмлені села  – Лукаші, Веселинівка, Гостролуччя, Бзів, Селичівка, Волошинівка, Поділля, Сезе нків, Корніївка;

частково знеструмлені – Коржі, Рудницьке, Перемога, Морозівка, Селище, Дернівка;

по Баришівці більшість вулиць знеструмлені, повалені електроопори, дерева.

Баришівська селищна рада узагальнила дані щодо пошкодження електромережі загалом по громаді і подала заявку на ДТЕК Київські Регіональні Електромережі.

У зв’язку з аварійним відключенням електроенергії знеструмлені також об’єкти системи водопостачання та водовідведення. Завдяки генераторам КП «Господар» підтримує роботу станції подачі питаної води і відкачування каналізаційних стоків. Але потужностей для повноцінного цілодобового водопостачання не вистачає. Тому додатково буде повідомлено щодо графіку подачі води по смт Баришівка, а по селах громади інформація ще уточнюється.

Перевірити ситуацію за вашою адресою можна на сайті ДТЕК, на якому можна перевірити наявність аварійних відключень (пошук ведеться за населеним пунктом, вулицею, номером будинку, юридичним абонентам): https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns