До уваги суб’єктів господарювання!

З метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин, починаючи з 11 серпня 2020 року активізовано інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання. Зокрема, інформаційна робота проводиться на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка.

Інформаційна кампанія стосується насамперед питання виявлення неоформлених трудових відносин. Зокрема, у ході її проведення члени робочої групи з питань легалізації трудових відносин на чолі з інспектором праці Баришівської селищної ради працівникам та роботодавцям надають консультації та роз’яснення вимог чинного законодавства про працю, особливу увагу звертають на питання оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

До 1 вересня у роботодавців є можливість встигнути переглянути правильність оформлення трудових відносин з найманим працівниками. У разі потреби звернутися до Головного управління Держпраці у Київській області та інспектора праці Баришівської селищної ради за відповідними роз’ясненнями з питань трудового законодавства.

Виконавчий комітет Баришівської селищної ради