ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ!

Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 22.03.2023 №11.2.3-15/6758. За наявною інформацією на фармацевтичний ринок України потрапив незареєстрований ветеринарний препарат «Доксициклін 50% WSP», за реєстраційним посвідченням № АА-01656-01-10 від 26.10.2015, термін дії якого закінчився. Ветеринарний препарат надійшов з Франції (DOPHARMA FRANCE S.A.S, 23, Rue du Prieure, ST.HERBLON 44150, Vair-sur-Loire), виробництва Нідерланди (Дофарма Б.В., Залмвег 24, 4941 ВХ Раамсдонксвер), загальною вагою 702,70 кг, отримувач ТОВ «Триплекс» (49029, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А), місце призначення вантажу м. Хмельницький, пров. Купріна, 7 (ТОВ «Триплекс»).

Відповідно до вимог Закону України «Про ветеринарну медицину» обіг незареєстрованих в Україні ветеринарних препаратів забороняється та з урахуванням положень статті 72 даного Закону забороняється ввезення на територію України незареєстрованих ветеринарних препаратів.

У разі виявлення в обігу зазначеного ветеринарного препарату, вжити необхідні заходи відповідно до законодавства та повідомити Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.