День вишиванки!

День вишиванки в Україні у 2019 році припадає на 16 травня. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами.

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

День вишиванки: історія свята. Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

Дата поки що не офіційна, це відносно нове народне свято. Але масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого розмаїття вишиванок, як у третій четвер травня, ви не побачите ніде.

 16 –го травня 2019 року чекаємо на ваші фото у вишиванках на офіційній сторінці у фейсбуці Баришівської селищної ради: https://www.facebook.com/Баришівська-селищна-рада-1341711559237092/

А також пропонуємо Вам долучитися до акції : “Подаруй вишиванку захиснику”, « Подаруй вишиванку дитині».

Якщо ви маєте можливість то приносьте свої вишиванки (в Баришівську селищну раду) і ми передамо чоловічі вишиванки захисникам в АТО, а дитячі подаруємо діткам, які потребують нашої з Вами уваги

Нагору