Час для дива!

Напередодні Різдва за ініціативи служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради та фінансової підтримки ДаМир” Благотворительная организация (керівник Сергей Тит) відбувся захід «Час для дива»,  для дітей з числа внутрішньо переміщених, які втекли від лихоліть війни й тимчасово проживають на території Баришівської громади.
          Хлопчики і дівчатка  взяли участь у майстер-класі по виготовленню новорічно-різдвяного пряника, у кондитерській-кафе «Ванільний дворик»  в ролі майстрів себе спробували 20 учасників.  Господинею кулінарної резиденції є талановита Світлана Кривульська, на початку заходу майстриня розповіла дітям про секрети випікання особливого святкового печива, з якого були виготовлені заготовки.  Потім діти із задоволенням почали створювати свої кулінарні шедеври. Під час творчого процесу панувала по-справжньому тепла і затишна атмосфера. Майстер-клас з розпису різдвяних пряників став не тільки святом, а й повноцінним креативним процесом. Різні кольори глазурі дали можливість дитині відчути себе справжнім художником і втілити в життя свої яскраві фантазії. Кожен шедевр стане новорічною прикрасою, чудовим подарунком для мами, декором на Різдвяний стіл чи ялинку або їстівним сувеніром до чаю.
         Після розпису печива на присутніх чекали розваги в ігровій кімнаті з аніматором та смачне застілля. Зустріч запалила вогник надії та віри в світне щасливе майбутнє України. Щирі дитячі посмішки, відкритість, прагнення до миру, добра та віра в перемогу надихнула всіх бути стійкими та сильними.