Зустріч міжнародного рівня

Баришівську ТГ відвідав Олівер Білгер – фотокореспондент берлінського тижневика  WELT am Sonntag. Прибув до України, а саме в Баришівку, з метою віднайти сліди свого діда, який загинув в часи Другої світової війни.
В Баришівському краєзнавчому музеї зібрались історики-краєзнавці і детально  розповіли про Борщівський котел, про часи окупації, проєкт  «Непрості листи». Зокрема досить цінну історію німецького художника, який зобразив хроніки Баришівщини 1941-1943 рр. розповів Павло Лисенко, місцевий історик-краєзнавець.
Книгу «Останній рубіж», яка була   подарована в 2019 році нашим місцевим жителем, представила Олена Бойко. Унікальність книги полягає в тому, що в ній описані перші дні війни, дослідження,  на основі документальних даних. Зокрема, про масове поховання німців на території нашої громади.
Голова ГО «Пуллах-Баришівка-Березань» Борис Скорик згадав про багаторічну співпрацю з  громадою Пуллах-ім-Ізарталь, про безліч втілених в життя проєктів!
На чолі з секретарем Баришівської селищної ради Олександром Ільченком делегація відвідала чи не єдиний в Україні Хрест Примирення, який встановлений в селі Бакумівка, та місцевий храм святого Пантелеймона, де священники Баришівської громади відслужили літію за загиблими в часи Другої світової війни і полеглими воїнам, котрі ціною свого життя захищають Україну зараз.