Бережи енергію – це круто!

В рамках Європейського тижня сталої енергії бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради розповідають про жителів свого села, які використовують альтернативні види енергії та вміють економно її використовувати.

Проблема енергозбереження на межі тисячоліть перетворилась в одну з найважливіших загальнолюдських проблем. Раціональне та економне використання природних ресурсів, скорочення шкідливих викидів в атмосферу та ефективне використання електричної та теплової енергії набувають виключно важливого значення у сучасному суспільстві.Кожній людині слід знати, що він здатний зробити внесок у процес енергозбереження хоча б у тому, що вимкне непотрібний на даний момент електричний прилад або замінить його на менш потужний. Ось і родина Петренків з села Сезенків вносить свій вклад в енергозбереження. Вони користуються енергозберігаючими  лампочками,  замінили вікна, зменшили втрату тепла шляхом утеплення будинку, вимикають світло, якщо нікого немає в кімнаті, вимикають пристроїї, якими ніхто не користується. Бережи енергію – збережи Україну!

Бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Сезенків, Д.В. Лотишова