Баришівська громада отримала новий автомобіль для медиків

Автомобіль Renault Duster передано на пункт невідкладної медичної допомоги КНП «ЦПМСД», він допоможе обслуговувати жителів Баришівки та сіл громади, навіть найвіддаленіших.

Спецтранспорт було придбано Міністерством охорони здоров’я України спільно зі Світовим банком за програмою «Відновлення і розвиток стійкої національної моделі медичної галузі України» в рамках Угоди про грант Глобального фонду фінансування (проєкт Heal Ukraine) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

«Наші медики повинні мати все необхідне для своєї щоденної роботи, адже техніка для можливості швидкого реагування – це вчасно надана допомога жителям громади та порятунок життя важким пацієнтам. Нехай цей транспорт служить на благо жителям громади», – наголосив секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко.