Баришівка продовжує убезпечувати і упереджувати ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу

О.П. Вареніченко  провів оперативну робочу нараду «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території Баришівської громади випадків COVID-19» з представниками потужних торгівельних мереж на території Баришівської селищної ради: «Фора», «АТБ», «Фуршет», «Наш край», «Єва». На нараду також були запрошені: завідувач Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦДСЕСУ» Оврашко О.І. та начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Горбатко А.М., які в свою чергу ще раз акцентували увагу присутніх на необхідність вжиття вкрай серйозних заходів щодо недопущення занесення та поширення на території Баришівської селищної ради випадків коронавірусу , також  про підвищенний глобальний  рівень небезпеки щодо розповсюдження нового коронавірусу до дуже високого. Було зазначено, що ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження Баришівкою й Україною!

Селищний голова наголосив, що лише оперативні адекватні попереджувальні заходи можуть стримати поширенні вірусу та знизити показники захворюваності та смертності.

По закінченню наради визначено всім закладам  роздрібної торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення

В ОБОВЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ:

1. Розмістити оголошення про «карантинні заходи» в закладах торгівлі
  2. Не пускати в заклади торгівлі без масок! (враховуючи нестачу одноразових масок можна використовувати марлеві або тканеві маски власного пошиття)
  3. Забезпечити кожного покупця при вході одноразовими поліетиленовими перчатками – без перчаток не пускати!
  4. Заборонити перебування в маркетах «більше ніж 1 покупець на 1м.кв.території закладу»!

Баришівська селищна рада закликає до свідомості кожного мешканця!