26-го липня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

На цьому засіданні виконавчого комітету Баришівської селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Павлович Вареніченко,  в.о. старост Баришівської громади заслухали та обговорили слідуючі питання порядку денного:

1.Про створення Комісії з питань проведення проектних, будівельно – ремонтних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

2.Про закріплення права користування житловим приміщенням за дітьми, позбавленими батьківського піклування, Лосєвим Р. В., 25.07.2010 року народження, Лосєвим П. С. 12.07.2017 року народження та

Катшуком Є. С. 12.06.2016 року народження

3.Про пайову участь у розвитку інфраструктури  Баришівської селищної ради  ТОВ «УЛЬТРА ЛЕЗЕР».