22 лютого 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

22 лютого 2022 року Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко провів планове засідання виконавчого комітету,на якому були розглянуті слідуючі питанння:

1.    Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Баришівської селищної ради за 2021 рік.

Доповідач : Гордієнко В.М. – начальник управління фінансів та економічного розвитку.

2.                  Про матеріально-технічне, кадрове забезпечення та розвиток структури КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня».

Доповідач : Буняк Г.М. – генеральний директор КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня

3.                  Про діяльність Комунальної установи  інклюзивно-ресурсного центру Баришівської селищної ради за 2021 рік.

Доповідач : Богдан Л.А. – директор Баришівського ІРЦ

4.              Про роботу центру надання адміністративних послуг та забезпечення адміністративних послуг жителям громади.

Доповідач : Скибенко В.М. – начальник ЦНАП

5.    Про фінансово-господарську діяльність КП «Аптека № 6».

Доповідач : Юрчак О.В. – директор КП «Аптека № 6»

Питання житлово-комунального господарства та управління майном комунальної власності.

6.Про погодження Калькуляції витрат на послуги, які надаються КП «ЖЕК Баришівської селищної ради.

Доповідач :Цимбал В.М. – директор КП «ЖЕК Баришівської селищної ради»

7.Про роботу комунального підприємства «Коржівське» Баришівської селищної ради.

8.Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для комунальних підприємств  Баришівської селищної ради.

9.Про встановлення обмежувачів швидкості руху транспорту («Лежачий поліцейський») на території Корніївського старостинського округу.

10.Про надання дозволу на зменшення орендованої площі приміщення для Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги».

11.Про внесення змін до договору № 1 про надання послуги з управління багатоквартирними будинками від 30.11.2020 та до договору № 5 про надання послуги з управління  багатоквартирними будинками від 26.10.2021.

12.Про погодження КП «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради договору поставки товару на 2022 рік.

Доповідач : Дибка Т.М. – начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою

Про надання дозволу на встановлення та демонтаж тимчасових споруд.

13. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Березанська 12.

Доповідач : Марчук С.В. – завідувач сектору містобудування та архітектури, головний архітектор

14. Про затвердження актів комісії з розгляду земельних спорів.

14.1.Про затвердження акта обстеження земельної ділянки в с. Коржі по вул.Молодіжна,23.

14.2. Про затвердження акта обстеження земельної ділянки в СТ «Волошка» діл.18.

14.3. Про затвердження акта обстеження земельної ділянки в СТ «Волошка» діл.9 .

Доповідач: Братко І.В. – завідувач сектору з питань юридичного

забезпечення

15. Питання соціального захисту населення.

15.1. Про затвердження переліку та порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

15.2. Про встановлення піклування та призначення піклувальника над неповнолітньою Таран Яною Олексіївною, хх.хх.хххх року народження.

15.3. Про закріплення права користування житловим будинком за малолітньою Божко Поліною Олегівною, хх.хх.хххх року народження.

15.4. Про надання дозволу Кравців Б. М. на приватизацію по 1/3 частки земельної ділянки  на ім’я малолітніх дітей.

15.5. Про надання дозволу Антроповій Н. Ф. на дарування житлового будинку з господарськими будівлями та земельної ділянки,  де право користування мають малолітні діти.

15.6. Про надання дозволу Журбі Н. І. на дарування житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами та земельної ділянки, де право користування має малолітня дитина.

На засіданні також було ухвалено низку рішень з питань роботи служби у справах дітей, підприємницької діяльності та архітектури, роботи виконавчого комітету.

(https://baryshivska-gromada.gov.ua/documents/proekty-do-zasidannya-vykonkomu-na-22-02-2022)