19.06.2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступних питань порядку денного, та складено відповідний протокол № 3 від 19.06.2020 року, який розміщено на офіційному сайті: https://baryshivska-gromada.gov.ua/document-category/postijni-komisiyi

Шовть Ю.А., заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства доповів про план заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах населених пунктів селищної ради в літній період 2020 року.

Бойко О.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради доповіла про відновлення роботи дошкільних закладів освіти та підрозділів дошкільного навчання при навчально-виховних комплексах Баришівської селищної ради.

Звертаємо Вашу увагу!

Дошкільні заклади освіти та підрозділи дошкільного навчання при навчально-виховних комплексах Баришівської селищної ради продовжують знаходитися на карантині до 31.07.2020.