1. Місто, район, населений пункт – селище Баришівка.
  1. Заклад культури (з визначенням відомчого підпорядкування) – Культурно-мистецький центр Баришівської селищної ради, Міністерство культури України.
  2. Жанр – Вокальнохоровий.
  3. Назва колективу – Народний аматорський хоровий колектив «Родина».
  4. Рік заснування колективу – 1996 рік.
  5. Рік присвоєння звання колективу – 1997 рік.
  6. Адреса колективу (телефон, факс, е-mail) – селище Баришівка, вул. Київський шлях, 33, bar_viddil_kyltyr@ukr.net.
  1. Відомості про керівника колективу:

П.І.Б., Яременко Григорій Іванович.

Дата народження – 09.03.1942 р.

Назва навчального закладу – Державний інститут культури імені

О.Є. Корнійчука.

Освіта – вища.

Фах  (за дипломом ) – керівник самодіяльного оркестрового колективу.

Роки навчання – 1983 р.р.

Звання, нагороди – відсутні.

Домашня адреса – селище Баришівка, вул. Київський шлях, 32, кв. 5.

Контактні телефони  097-52-91-497.

  1. Склад учасників: кількість – 12 осіб.

стать: чоловіча (7), жіноча (5), вік – 20-80 років.

  1. Наявність підготовчої студії (групи) – немає.
  2. Діючий репертуар колективу, підготовчої студії (додається).
  3. Нагороди колективу – районного, обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів (назва нагороди та рік) – за останні 3 роки – Міжрегіональний фестиваль духовної музики «Христос рождається» (2019 рік, дипломи і грамоти за участь).

– Фестиваль «Гордість Баришівського району» в галузі культури (2019-2022 роки, диплом в номінації «Активна концертна діяльність»).

– Подяки відділу культури та туризму, Баришівської селищної ради (2019-2022 роки). 

  1. Творчі зв’язки (з аматорськими колективами області, України, професійними колективами, керівниками тощо) співраця з ГО «Спілка митців Баришівщини «Білий квадрат», працівниками закладів культури Баришівської громади.
  1. Концертна діяльність колективу (на обласному, всеукраїнському, міжнародному рівні) за останні 3 роки:

– у 2019 році колектив взяв участь у VІ-му Міжрегіональному фестивалі духовної пісні «Христос рождається!» (Березанський міський будинок культури), фестивалі фольклорних колективів Баришівського району, присвячений народному святу Масниці, проводів зими та зустрічі весни «Медом і млинцями Масницю стрічаєм!», регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» імені Авдієвського, присвячений Дню м. Київ (м. Київ, Співоче поле), святковому концерті з нагоди відзначення 20-річчя Баришівської зернової компанії (селище Баришівка, стадіон «Прогрес»), районному культурно-мистецькому фестивалі «Коло друзів» (селище  Баришівка, ЦПР «Мрія»), святковому концерті з нагоди відзначенні 100-річчя з дня канонізації святого Софронія Іркутського, який народився в Березані на початку 18 століття (м. Березань).

– у 2020 році колектив взяв участь у 5-му Регіональному фестивалі «Христос рождається» та 3-му Регіональному відкритому фестивалі фольклору «У вирі фольклору» (м. Березань), у Різдвяному фестивалі колядок «Христос рождається – славімо!» (с. Пасічна) та всіх культурно-мистецьких заходах, які проходили на базі культурно-мистецького центру.

– у 2021 році колектив взяв участь у Різдвяному фестивалі колядок «Христос рождається – славімо!» (с. Пасічна); у 6-му Регіональному фестивалі «Христос рождається» (м. Березань); участь у масовому святкуванні Водохреща (смт. Баришівка, водойма «Земснаряд»); участь у заході до Дня народження Т.Г. Шевченка (смт Баришівка, КМЦ).

– також у 2021 році колектив відзначений Дипломом в номінації «Активна концертна діяльність» серед переможців районних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів в рамках районного свята, присвяченого Міжнародному дню музики та Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва «Гордість Баришівської громади» в галузі культура.

Народний аматорський хоровий колектив «Родина» є активним учасником всіх масових дійств, святкових концертів, які проводяться на території Баришівської громади та за її межами.

  1. Матеріально – технічна база колективу:

— приміщення для занять – є.

— сценічні костюми (% зносу) – є, 70%.

— інструменти, технічні засоби – баян, цимбали, контрабас.

— бібліотека репертуару (перелік спеціальної літератури, назва збірки, автор, рік видання, відеоматеріали) – відсутня.

ДІЮЧИЙ РЕПЕРТУАР

НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ «РОДИНА»

з/п

Назва
твору

Автор музики, музичної обробки

Автор тексту,
постановки, вистави, сценарію

1.

«Будь священна
земля Кобзаря».

О.Стадник

В.Грибенко

2.

«Ой коли ми поберемось».

О.Стадник

Укр.
нар. пісня

3.

«Ой пливли гусоньки».

О.Стадник

Укр.
нар. пісня

4.

«Козацька пісня».

М.Хоменко

Укр.
нар. пісня

5.

«Гайдамаки».

К.Стеценко

С.Черкасенко

6.

«Стоїть явір над водою».

М.Болема

Укр.
нар. пісня

7.

«За байраком байрак».

О.Стадник

Т.Шевченко

8.

«Браття козаченьки».

О.Стадник

П.Власюк

9.

«Думи мої».

Є. Козак

Т. Шевченко

10.

«Реве та стогне Дніпр широкий».

А. Пашкевич

Т. Шевченко

11.

«Ой при лужку».

Г.Яременко

Укр.
нар. пісня

12.

«Ой ходить сон».

Б. Калініченко

Укр.
нар. пісня

13.

«Стрілецька могила»

А. Пашкевич

В. Кузів

14.

«Соловею-канарею».

Г.Яременко

Укр.
нар. пісня

15.

«Антифон».

Сластіон

Релігійна
тематика

16.

«Буди Имя Господнє».

Д. Бортнянський

Релігійна
тематика

17.

«Отче наш».

А. Ведель

Молитва

18.

«Достойно».

К. Стеценко

Релігійна
тематика

 СПИСОК УЧАСНИКІВ 

  1. Нечипоренко Тетяна Іванівна
  2. Полуцька Віра Миколаївна
  3. Симоненко Надія Григорівна
  4. Мишко Людмила Іванівна
  5. Дорошенко Віра Іванівна
  6. Песоцька Євгенія Вікторівна
  7. Кульга Марина Володимирівна
  8. Мітіч Іван Григорович
  9. Захарченко Михайло Миколайович
  10. Мойсеєнко Федір Михайлович
  11. Бондаренко Олександр Юрійович
  12. Задорожний Олександр Григорович

ТВОРЧА ХАРАКТЕРИСТИКА НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ «РОДИНА»

Народний аматорський хоровий колектив «Родина» утворений в 1996 році, а в 1997 році йому присвоєно почесне звання «народний».

З 1996 року керує хоровим аматорським колективом «Родина» Григорій Іванович Яременко. Завдяки плідній праці у 1996 році хор став Лауреатом обласного конкурсу імені Стеценка та Лауреатом Всеукраїнського конкурсу імені Демуцького, також Григорій Іванович нагороджений спеціальним призом за найкраще виконання обов’язкового твору конкурсу.

В 2008 році колектив «Родина» посів почесне І місце в Обласному конкурсі хорових колективів імені Стеценка. У 2009 році хор взяв участь у фестивалі мистецтв художніх колективів Київської області. У 2011 році посів почесне ІІІ-тє місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі колективів народного хорового співу ім. Демуцького. У 2015 році взяв участь в ІХ-му Обласному огляді-конкурсі хорових колективів Лівобережної Київщини імені Стеценка (смт Баришівка).

У 2016 році колектив став учасником Обласного святкування 25-ї річниці Незалежності України (м. Бровари, парк культури та відпочинку «Перемога»).

У 2017 році колектив взяв участь у ІІІ-му Міжрегіональному фестивалі духовної музики «Христос рождається!» (Березанський міський будинок культури), у Різдвяному благодійному фестивалі колядок «Різдвяна зірка засіяла!» (селище Баришівка), фестивалі фольклорних колективів району, присвячений Масляній (селище Баришівка), звітному концерті провідних аматорських колективів в рамках циклу культурно-мистецьких заходів, присвячених 85-річчю Київської області. Культурно-мистецька акція «Київщина – колиска моєї душі!», ІІ-му турі обласного огляду-конкурсу хорових колективів імені Стеценка (Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики), у Міжнародному форумі з обговорення національної ідеї в Баришівці «Всебічне формування системи миротворення через активізацію розвитку особистості, суспільства і держави» (відкриття духовного туру регіонами України в рамках мега проекту «Духовність зупинить війну і збереже Світ» в селищі Баришівка), у Покровському вечорі творчості  (селище Баришівка).

 У 2018 році колектив взяв участь у VІ-му Міжрегіональному фестивалі духовної пісні «Христос рождається!» (Березанський міський будинок культури), фестивалі фольклорних колективів Баришівського району, присвячений народному святу Масниці, проводів зими та зустрічі весни «Медом і млинцями Масницю стрічаєм!», регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» імені Авдієвського, присвячений Дню м. Київ (м. Київ, Співоче поле), святковому концерті з нагоди відзначення 20-річчя Баришівської зернової компанії (смт Баришівка, стадіон «Прогрес»), районному культурно-мистецькому фестивалі «Коло друзів» (селище Баришівка, ЦПР «Мрія»), святковому концерті з нагоди відзначенні 100-річчя з дня канонізації святого Софронія Іркутського, який народився в Березані на початку 18 століття (м. Березань).

Нагору