Повне найменування: Комунальне підприємство Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР»

Дата створення: 20.03.2020 р.

Код ЄДРПОУ: 43664194

Місцезнаходження підприємства: 07501, Київська обл., селище Баришівка, пров. Банний, 3-Б.

Номер телефону:(04576)5-35-31; 4-12-11, (098)352-21-27

Електронна адреса: gospodar3b@gmail.com

Вид економічної діяльності: 36.00 Забір, очищення та постачання води

  37.00 Каналізація, відведення і очищення стічних вод

Розпоряждення КОДА від 05.10.2020р. №546 “Про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Київської області.

Комунальне підприємство Баришівської селищної ради «ГОСПОДАР» – засноване на спільній комунальній власності Баришівської селищної об’єднаної територіальної громади, в особі Баришівської селищної ради Київської області, їй підзвітне і підконтрольне.

Комунальне підприємство Баришівської селищної ради «Господар» надає життєвонеобхідні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення селище Баришівка та 12 населеним пунктам Баришівського району, а саме: с. Борщів, с. Бзів,  с. Лукаші, с. Лук’янівка, с. Пасічна, с. Недра, с. Рудницьке, с. Садове, с.Селище, с. Сезенків, с. Семенівка, с. Ярешки. Послугами підприємства користуються населення: 6836 абонентів (14502 чол.), з них 6358 абонентів забезпечені лічильниками (13235 чол.); 55 бюджетних установ та організацій; 115 підприємства, установи та організації іншої форми власності.

КП БСР «Господпр» відповідає за забір, підйом води з підземних джерел водопостачання, очищення відповідно до вимог Технологічних регламентів, транспортування, подачу питної води споживачам згідно з вимогами Державних санітарних правил і норм 2.2.4-171.-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» з подальшим відведення стоків селище Баришівка та с. Садове.

Водопостачання здійснюється з підземних джерел. До складу підземного водозабору входить 29 артезіанських свердловин і  середнім дебітом свердловини 20 куб. м/год., 24 башти “Рожновського”.

Загальна протяжність водопровідних мереж становить — 136,252 км. На водопровідній мережі встановлено 194 пожежних гідранти, 12 водозабірних колонок. Підземна вода проходить повний технологічний цикл очистки на Станції ІІ-го підйому води. Після очищення та знезараження подається у централізовані системи водопостачання.

Середньодобова подача води споживачам селище Баришівка – близько 1200 м3/добу.

Контроль за якістю питної води здійснюється Баришівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ “КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ УКРАЇНИ” відповідно до вимог ДержСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» від 16.07.2010 року».

Відведення стічних вод здійснюється через сім каналізаційно-насосних станцій (шість в селище Баришівка, одна в с. Садове). Протяжність каналізаційних колекторів становить — 43,15 км. Очисних споруд у КП БСР «Господар» немає, тому каналізаційні стоки проходять очистку на очисних спорудах Березанського КП «Міськводоканал», ТОВ «УЛЬТРА ЛЕЗЕР» (Шкірзавод), ПрАТ “Агрофірма “Березанська птахофабрика”. Завершується будівництво власних очисних споруд. Це складний комплекс інженерних споруд, устаткування і комунікацій, призначених для механічного та біологічного очищення стоків.

Контроль за якісним складом стічних вод здійснюється виробничою лабораторією м. Яготин  згідно з “Правилами приймання стічних вод  підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України”.

Сьогоднішній день вимагає від підприємства прийняття нових управлінських рішень у галузі водозабезпечення, водовідведення і ресурсозбереження, застосування новітніх технологій та інновацій.

Вода – наше спільне і безцінне багатство.

Ознайомитись з детальною інформацією та регуляторними актами можна на офіційному сайті Засновника – Баришівської селищної ради.

Нагору