ДЕНЬ ЖАЛОБИ В БАРИШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Ця подія закінчилася

З метою вшанування памʼяті загиблого військовослужбовця Васильця Андрія 28 лютого 2024 року оголошується Днем жалоби на території Баришівської територіальної громади.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Обмежити проведення будь-яких розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, харчування та громадського транспорту.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким вірного сина України, який віддано захищав свою Батьківщину!

Прощання з Андрієм відбудеться 28 лютого:

• – о 09:00 біля рідного будинку Захисника: вул. Бажана, 25 (Баришівка);
  • – о 10:00 розпочнеться відспівування воїна у Свято-Троїцькому Храмі (біля ЦПР «Мрія»).

Прохання зробити «живий коридор», щоб гідно вшанувати Захисника і навколішках провести Героя останнім шляхом!