Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії:

24.11.2023 з 08:00 до 18:00:

смт Баришівка – вул. Будівельників, Будівельників пров., Незалежності, Незалежності пров., Святковий, Софіївська, Софіївська-34.

с. Власівка – вул. Берізка, Ветеранів, Енергетиків, Роднічок, Світанок, СТ, СТ “Берізка-2”, СТ “Бетонник”, СТ “Калина”, СТ « Берізка Київська», СТ «Енергоконструкція», Троянда.

с. Швачиха – вул. Білозірська.

с. Сезенків – вул. Гагаріна, Королівський, Лісний, Садова, Сонячна, СТ “Роднічок”, СТ «Ветеран», СТ «Світанок», СТ”Берізка”, СТ”Калина”, Сумська, Цвілія, Центральна, Шевченка.

с. Волошинівка – вул. Будівельна, Будівельників, Волошкова, Гагаріна, Дарницька, Заозерна, Комарова, Космонавтів, Коцюбинського, Механізаторів, Миру, Молодіжна, Нова, Польова, Садова, Шевченка, Шкільна.

с. Шовкове – вул. Шовкова.

с. Хлопків – вул. Набережна, Польова, Хлопківська, Хуторська.

с. Селичівка – вул. 1-го Травня, Берегова, Возз’єднання, Гагаріна, Глиницька, Гоголя, Дубова, Загребельна, Зарічна, Калинова, Київська, Комарова, Лесі Українки, Лісова, Лугова, Маяковського, Миру, Набережна, Набережний, Незалежності, Некрасова, Озерна, Охотнічий, Паркова, Перемоги, Першотравневий, Польова, Прип`ятська, Ранкова, СТ, СТ «Інтурист», Стадіонний, Чехова, Шевченка, Шкільна.

с. Борщів – вул. Б.Хмельницького, Грушевського, Грушевського пров., Дружби народів, Зелений, Лесі Українки, Лесі Українки пров., Лугова, Незалежності, Перемоги, Приканальна, Тихий, Шевченка.

с. Коржі – вул. Б.Хмельницького, Бійми, Винниченка, Вишнева, Гагаріна, Грушевського, Корольова, Лесі Українки, Мазепи, Радужна, СТ, Шевченка.