Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади️

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в звязку з чим можливі відключення електроенергії:

30.05.2023 з 9:00:00 до 19:00:00:

• с. Перемога – вул. Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський пров.
  • смт Баришівка – вул. Березанська, Ватутіна, Гетьмана Дорошенка, Зарічна, Зерова, Набережна, Нагорянська, Нагорянський пров., Некрасова, Новоселів, Одеська, Перемоги, Садова, Толстого, Фестивальна, Філатова, Центральна, Центральний пров.

01.06.2023 з 6:00:00 до 17:00:00:

• с. Перемога – вул. Миру, Миру пров.

02.06.2023 з 9:00:00 до 19:00:00:

• смт Баришівка – пров. Автопарковий, вул. Будівельників, Будівельників пров., Київський, Київський шлях, Комарова, Коцюбинського, Ломоносова, Нагорянська, Незалежності, Незалежності пров., Пасічанський, Пасічний, Пушкіна, пров. Святковий, вул. Соборна, Софіївська, Яблуневий пров.
  • с. Масківці – вул. Зарічна.