Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в звязку з чим можливі відключення електроенергії:

27.05.2023 з 9:00:00 до 19:00:00:

с. Перемога –  вул. Берегова, Березняки, Бибича, Братів Ковалів, Вереснева, Вишнева, Вишневий, Забайкальська, Каштанова, Київський, Миру, Миру пров., Партизанська, Садова, Старокиївська, Тиха, Хрещатик.

с. Лук’янiвка – вул. Вербова, Щастя.

28.05.2023 з 9:00:00 до 19:00:00:

с. Власівка – вул. Берізка, Вереснева, Вересневий, Енергетиків, Комсомольська, Космонавтів, Лесі Українки, Невизначена, Парникова, Польова, Садова, СТ “Бетонник”, Степова, Шкільний пров.

с. Морозівка – вул. Жовтнева.

с. Сезенків – вулиці не визначені.

смт Баришівка – вул. Ватутіна, Героїв Чорнобиля, Масив Новоселів, Новоселів, Одеська, Селищанська, Сосюри, Черняховського.

с. Пасічна – вул. Зарічна, Лебединська, Масив Новоселів, Поліська, Пузикова, Селищанська, Сонячна, Сосюра, Степовий, Черняхівська, Шосткінська.

29.05.2023 з 9:00:00 до 19:00:00:

смт Баришівка – Бажана, Бажана пров., Богдана Хмельницького, Болотна, Військовий, Воздвиженська, Гагаріна, Гетьмана Дорошенка, Заводський, Зерова, Київський шлях, Космонавтів, Котляревського, Липняцька, Лугова, Луговий, Мічуріна, Мічуріна пров., Набережна, Одеська, Паркова, Поштовий, Привокзальна, Радужний, Троїцька, Трубіжська, Чайковського, Червона, Штанька.