Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії.

18.04.2024 з 09:00 до 19:00:

• с. Бзів – вул. Автошосе Київський Шлях, Братів Гуріних, Бузкова, Зоряна, Молодіжна, Польова, Садова, Свято-Миколаївська, Степова.

19.04.2024 та 20.04.2024 з 09:00 до 19:00:

• селище Баришівка – Веселковий пров., Коцюбинського, вул.  Бажана, Бажана пров., Банний пров., Березанська, Богдана Хмельницького, Болотна, Будівельників, Веселковий, Вишнева, Вишневий, Військовий, Воздвиженська, Гетьмана Дорошенка, Гоголя, Григорія Сковороди, Джерельна, Добра, Добра пров., Донецька, Дружня, Ентузіастів, Затишна, Зерова, Калинова, Київський шлях, Клубний, Княжа, Князя Володимира, Космонавтів, Котляревського, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Лесі Українки, Липняцька, Липняцький, Лугова, Луговий, Мирний, Миру пров., Мічуріна, Молодіжний, Михайла Журавля, Неокласиків, Новий, Новоселів, Одеська, Олександра Шарварка, Паркова, Парковий, Привокзальна, Привокзальний, Сагайдачного пров., Садибна, Садова, Свято-Успенська, Симиренка, Слобожанська, Соборна, Соборний, Софіївська, Софіївська-34, Софіївський пров., Стадіонна, Стадіонний, Тополиний пров., Трубіжська, Цвілія, Центральна, Центральний, Чайковського, Червона, Червоний, Чумацька, Шахтарська, Шахтарський, Шевченка, Шевченка пров., Шкільна, Штанька, Ярова.
  • с. Пасічна – вул. Черняхівського.
  • 20.04.2024 з 09:00 до 19:00:
  •  с. Селичівка – вул. Берегова, Возз’єднання, Калинова, Миру, Паркова