Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії:

20.03.2024 з 09:00 до 18:30:

• с. Лукаші – вул. Калинова, Криворізька, Лугова, Миру, Молодіжна, Паркова, Перемоги, Садова, Саксаганського, Степова, Терновська, Центральна, пров. Центральний, вул. Червоноармійська, Шахтарська, Шевченка.
  • с. Лук’янiвка – вул. Дениса Котенка.

21.03.2024 з 09:00 до 19:00:

• с. Перемога – вул. 30 років Перемоги, Берегова, Березняки, Бибича, Братів Ковалів, Вереснева, Вишнева, Вишневий, Забайкальська, Калинова, Каштанова, Київська, пров. Київський, Космонавтів, Куренівська, Куренівський, Малишківська, Малишківський, Медична, Миру, Миру пров., Молодіжна, Назаренка, Нова, Партизанська, Польова, пров. Польовий, Садова, Садовий, Старокиївська, Тиха, Травнева, Хрещатик, Хрещатик пров., Шевченка, Ядлівська.

22.03.2024 з 09:00 до 18:30:

• с. Веселинівка – вул. Богдана Хмельницького, Затишна, Київський Шлях, Пирогова.