Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії:

03.01.2024 з 08:30 до 16:30:

• с. Борщів – вул. Богдана Хмельницького, Дружби народів, Лесі Українки, Лесі Українки пров., Шевченка.

03.01.2024 з 08:30 до 17:30:

• с. Рудницьке – провул. Веселковий, вул. Гайова, Церковна.

04.01.2024 з 08:30 до 16:30:

• с. Морозівка – вул. 1-го Травня, Боженка, Гагаріна, Героїв Небесної Сотні, Грибенників, Дмитра Поповича, Єдності, Жовтнева, Затишна, Космічний, Коцюбинського пров., Лесі Українки, Маяковського пров., Молодіжний, Надозерний, Новоселів, Новоселів пров., Озерна, Партизанський, Перемоги, Польовий, Привокзальна, Радянська, Садова, Свято-Успенський, СТ, Стадіонна, Шевченка, Шкільний, Щаслива, Щасливий, Яблунева, Яблуневий.
  • с. Власівка – вул. Берізка, Ветеранів, Енергетиків, Роднічок, Світанок, СТ, СТ “Берізка-2”, СТ “Бетонник”, СТ “Калина”, СТ « Берізка Київська», СТ «Енергетик», СТ «Енергоконструкція», СТ ТРОЯНДА-2, Троянда.
  • с. Сезенків – Королівський, Лісний, Миру пров., Поліська, Роменський, СТ “Роднічок”, СТ «Ветеран», СТ «Світанок», СТ “Берізка”, СТ “Калина”, Сумська, Центральна, Шевченка.
  • с. Морозівка – Маяковського пров., Миру, Радянська, Садова, Садовий.

05.01.2024 з 08:30 до 17:30:

• с. Сезенків – вул. Садова, Сумська.