Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ДТЕК Київські регіональні електромережі буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії:

28.12.2023 з 08:00 до 14:00:

• с. Лукаші – вул. Будівельників, Вишнева, Єдності, Зоряна, Індустріальна, Павлоградська.
  • с. Корніївка – вул. Березанська, Бовищанська, Болотна, Болотний, Бориса Джонса, Бузкова, Героїв Чорнобиля, Лесі Українки, Лісна, Лугова, Молодіжна, Набережна, Незалежності, Омельченко, Польова, Прорізна, Свободи, пров. Тихий, Українська, Франка, Шевченка, Щаслива.

28.12.2023 з 09:00 до 15:00:

• с. Масківці – вул. Зарічна, Мисливців.

28.12.2023 з 11:00 до 17:00:

• с. Корніївка – вул. Березанська, Гайовий пров., Козацька, Лесі Українки, Свободи, Українська.
  • с. Паришків – вул. Вишнева, Київська, Нова, Польова, Центральна.
  • с. Хлопків – вул. Лісова, Набережна, Польова, Хлопківська, Хуторська.
  • с. Швачиха – вул. СТ “Електрод”.