Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в зв’язку з чим можливі відключення електроенергії:

28.08.2023 з 09:00 до 19:30:

• с. Бзів – вул. Братів Гуріних, Гагаріна, Зоряна, Миру, Молодіжна, Поліська, Польова, Свято-Миколаївська, Сонячна, Шевченка.
  • с. Морозівка – вул. 1-го Травня, Боженка, Гагаріна, Героїв Небесної Сотні, Грибенників, Д. Поповича, Жовтнева, Затишна, Зоряний, Квіткова, Київська, Космічний, Коцюбинського пров., Лесі Українки, Маяковського пров., Молодіжний, Набережний, Надозерний, Новоселів, Новоселів пров., Новотрояндна, Озерна, Партизанський, Перемоги, Польовий, Привокзальна, Радянська, Садова, Свято-Успенський, Стадіонна, Українська, Шевченка, Шкільний, Щаслива, Щасливий, Яблунева, Яблуневий пров.

29.08.2023 з 09:00 до 19:30:

• с. Паришків – вул. Вишнева, Гагаріна, Гайова, Голосіівська, Київська, Лісовий, Молодіжна, Нова, Паркова, Першотравнева, Центральна, Шкільна.
  • с. Корніївка – вул. Березанська, Бовищанська, Болотна, Болотний, Бузкова, Вербна, Гагаріна, Гайовий пров., Козацька, Лубянська, Лугова, Набережна, Свободи, Тихий, Українська, Франка, Шевченка, Щаслива.
  • с. Бакумівка – вул. Лісова.