Профілактичні роботи

Ця подія закінчилася

До уваги жителів Баришівської громади

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Бapишівської територіальної громади, в звязку з чим можливі відключення електроенергії:

11.07.2023 з 08:00 до 19:00:

смт Баришівка – пров. Автопарковий, Богуна, Залізничний, Князя Володимира, Коцюбинського, Незалежності пров., Польова, Привокзальна, Софіївська, Центральна, Центральний, Червона, Яблуневий.

11.07.2023 з 10:00 до 14:30:

смт Баришівка – вул. Богдана Хмельницького, Вишневий, Військовий, Гетьмана Дорошенка, Добра, Заводський, Зарічна, Зерова, Київський, Київський шлях, Комарова, Котляревського, Кошового, Ломоносова, Набережна, Нагорянська, Незалежності пров., Мисливський, Пасічанський, Пасічний, Поштовий, Пушкіна, Соборна, Троїцька, Трубізька, Франка, Яблуневий пров.