До уваги бджолярів Баришівської громади!

Ця подія закінчилася

У період з 1 по 20 червня 2023 року МХП Агро-С буде проводити обробку полів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів в межах Баришівської ТГ:

• посівів пшениці поблизу села Веселинівка препаратом «Престо» (клас токсичності III за класифікацією ВООЗ).

Відповідальна особа – агроном Гордієнко О.В., тел. 095-102-24-56

• посівів пшениці поблизу смт Баришівка, сіл Бзів, Селичівка, Сезенків, Дернівка, Гостролуччя, Морозівка, Рудницьке препаратом «Престо» (клас токсичності III за класифікацією ВООЗ).

Відповідальна особа – агроном Крюков О.А., тел. 066-714-62-51

• посівів озимого ріпаку поблизу смт Баришівка, сіл Бзів, Селичівка, Сезенків, Дернівка, Селище, Гостролуччя, Морозівка, Рудницьке препаратом «Маврік» (клас токсичності III за класифікацією ВООЗ).

Відповідальна особа – агроном Крюков О.А., тел. 066-714-62-51

• посівів озимого ріпаку поблизу села Веселинівка препаратом «Маврік» (клас токсичності III за класифікацією ВООЗ).

Відповідальна особа – агроном Гордієнко О.В., тел. 095-102-24-56

Зареєстрованим на території вищезгаданих населених пунктах суб’єктам  повідомляємо про часткову небезпеку для бджіл у вказаний період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.