ДЕНЬ ЖАЛОБИ В БАРИШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Ця подія закінчилася

Чергова болюча втрата у Баришівській громаді… Чергова рана на серці України

Із сумом повідомляємо, що 14 червня 2024 року біля населеного пункту Новоолександрівка Покровського району Донецької області під час виконання службових обов’язків загинув наш земляк із Бзову – старший солдат Андрій Зонь, 29.04.1995 р.н.

Життя старшого оператора відділення спостереження взводу спостереження розвідувальної роти 110-тої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка (в/ч А4007) обірвали мінометний та артилерійський обстріли противника.

З метою вшанування памʼяті військовослужбовця ЗОНЯ АНДРІЯ ВʼЯЧЕСЛАВОВИЧА 19 червня 2024 року оголошується Днем жалоби на території Баришівської територіальної громади.

На знак скорботи за загиблим просимо приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Обмежити проведення будь-яких розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, харчування та громадського транспорту.

Прощатимуться з Героєм у його рідному селі Бзові завтра, 19 червня о 12.00.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким, схиляємо голову у скорботі…