2 лютого 2024 року – День жалоби!

Ця подія закінчилася

Відповідно до розпорядження секретаря Баришівської селищної ради, з метою вшанування памʼяті загиблого військовослужбовця Пушні Миколи Миколайовича 2 лютого 2024 року оголошується Днем жалоби на території Баришівської до територіальної громади.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Обмежити проведення будь-яких розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, харчування та громадського транспорту.

Прощальний мітинг та заупокійна служба відбудеться в Баришівці 02.02.2024 о 12:00 в Свято-Троїцькому храмі (біля ЦПР «Мрія»).

Поховання та прощання з односельцями – в рідному селі Селище (вул. Миру, 26)

Траурний кортеж буде рухатися близько 11:30-12.00 по центру Баришівки.

Після заупокійної служби – до с. Селище близько 13.00-13.30, де відбудеться церемонія поховання.

Просимо живим коридором з квітами та прапорами зустріти Захисника, котрий повернувся додому на ЩИТІ…