Звіт депутата Баришівської селищної ради VIII скликання Майсон Анатолія Миколайовича

У відповідності до ст.16 Закону Україні «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітній період 2020-2021р.р.

25 жовтня 2020 відбулися вибори та після підсумків результатів голосування 04.12.2020р. був затверджений депутатом Баришівської селищної ради. Вхожу до складу постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-екологічного розвитку, також є головою адмінкомісії.

В продовж 2021р. постійно відвідував сесії селищної ради, та вважаю, що відвідування пленарних засідань є першочерговим обов’язком депутата.

В 2021 році закінчив свій проект по очищенню внутрішньої та зовнішньої поверхні озера в с. Коржі , а також встановлення навколо нього належної відпочинкової інфраструктури. Хочу зазначити, що реалізація даного проекту потребувала спільних зусиль людей, зокрема голови  ТГ Вареніченка О.П., керівника “ТРУБІЖВОДЕКСПЛУАТАЦІЯ” Стасюка Ю.П., директора УЇФК-Агро Дітріх Трайса.

Кожен з цих людей вклав вагомий внесок у реалізацію проекту, за що від себе особисто та від громади щиро дякуємо.

Звісно один депутат не в змозі вирішити всі проблеми, з якими стикаються  наші виборці, але за підтримки всього депутатського корпусу та особисто голови, на це можна розраховувати.

Надалі сподіваюсь на допомогу у вирішенні питань з реконструкції площі М. Семеняки в с. Коржі, будівництву доріг, благоустрою території кладовища та інших нагальних для села проблем.

Впевнений, що ми на вірному шляху і спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь, як громади загалом, так і для кожного хто потребує нашої уваги та допомоги.

 

Депутат Баришівської селищної ради                            Майсон А.М.

Нагору