Прийняті рішення засідання виконкому від 17.03.2023

53.  Про схвалення Звіту про виконання «Комплексної Програми профілактики та протидії злочинності «Безпечна Баришівщина на 2020-2023 роки» за 2022 рік.
54.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми оздоровлення та відпочинку дітей Баришівської селищної ради на 2021-2023» за 2022 рк.
55.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми «Здійснення соціальної роботи із особами, сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах на 2022-2025 роки» за 2022 рік.
56.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми доставки гарячих обідів підопічним Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах «Їжа на колесах на 2022-2024 роки» за 2022 рік.
57.  Про схвалення Звіту про виконання «Програми розвитку культури на території Баришівської селищної ради на 2021-2023 роки» за 2022 рік.
58.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Баришівська багатопрофільна лікарня» Баришівської селищної ради Київської області на 2022 рік» за 2022 рік.
59.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз Комунального некомерційного підприємства «Баришівська багатопрофільна лікарня» Баришівської селищної ради Київської області на 2022 рік» за 2022 рік.
60.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми «Дитяча усмішка» Комунального некомерційного підприємства «Баришівська багатопрофільна лікарня» Баришівської селищної ради Київської області на 2022 рік» за 2022 рік.
61.  Про схвалення Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської селищної ради Київської області на 2021-2023 роки» за 2022 рік.
62.  Про схвалення Звіту про виконання «Цільової Програми захисту населення і територій населених пунктів Баришівської об’єднаної територіальної громади віл налзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020-2022 роки» за 2022 рік.
63.  Про посилення охорони рослин, знесених до Червоної книги України, на території Баришівської селищної територіальної громади.
64.  Про затвердження акта встановлення загальних обсягів переданих товарів, послуг та робіт.
65.  Про створення комісії з питань реалізації державної підтримки галузі бджільництва на території Баришівської селищної територіальної громади.
66.  Про створення комісії з встановлення факту отруєння бджіл на території Баришівської селищної територіальної громади.
67.  Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Баришівської селищної територіальної громади.
68.  Про визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради.
69.  Про визначення виконавця послуг на 2023 рік з обслуговування вуличного освітлення.
70.  Про погодження Калькуляції витрат на послуги, які надаються комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради» для юридичних і фізичних осіб з 1 квітня 2023 року.
71.  Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради» на прибирання стихійного сміттєзвалища в смт Баришівка.
72.  Про розірвання договору оренди нерухомого майна в с.Перемога Броварського району Київської області.
73.  Про надання дозволу на приватизацію квартири в с.Лукаші Броварського району Київської області.
74.  Про надання дозволу на приватизацію квартири в смт Барищівка Броварського району Київської області.
75.  Про надання дозволу на приватизацію кімнати в гуртожитку в с.Коржі Броварського району Київської області.
76.  Про зміну площі оренди нежитлових приміщень.
77.  Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
78.  Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.
79.  Про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
80.  Про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
81.  Про надання матеріальної допомоги на поховання.
82.  Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників та виконання покладених на них обов’язків.
84.  Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницького діяльності по вул.Садова, с.Морозівка (навпроти гуртожитка).
84.1.  Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Садова, с.Морозівка (навпроти гуртожитка).
85.  Про схваленя Звіту про виконання «Місцевої цільової Програми «Соціальне ліжко» Комунального некомерційного підприємства «Баришівська багатопрофільна лікарня» Баришівської селищної ради Київської області на 2022 рік» за 2022 рік.
86.  Про Баришівську селищну субланку Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області.
87.  Про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та детінізації доходів на території Баришівської селищної територіальної громади.
88.  Про затвердження Порядку призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.
89.  Про вжиття заходів щодо усунення порушень норм, визначених Порядком розміщення тимчасових споруд.
90.  Про погодження укладення Договорів поставки деревини дров’яної для комунального підприємства «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради.
91.  Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради» на знесення бетонного моноліту.
92.  Про затвердження переліку вулиць для виконання поточного ремонту доріг місцевого значення на території Баришівської селищної територіальної громади.

Вкладені документи

Нагору