Прийняті рішення засідання виконкому від 08.12.2023

364. Про схвалення проєкту бюджету Баришівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
365. Про затвердження акта обстеження земельної ділянки по вул. Західна, 16 в с. Лукаші.
366. Про створення дільниці оповіщення і організацію оповіщення резервістів, військовозобов’язаних та постачальників техніки національної економіки під час мобілізації, в особливий період.
367. Про створення пунктів збору Баришівської селищної територіальної громади Броварського району Київської області, організацію оповіщення збору і відправки мобілізованих ресурсів під час мобілізації, в особливий період.
368. Про надання згоди на видалення сухостійних, відмираючих, уражених хворобами порід дерев в полезахисній лісовій смузі на території Баришівської селищної територіальної громади біля села Дернівка, площею 4,9384 га (за межами населеного пункту).
369. Про надання згоди на видалення сухостійних, відмираючих, уражених хворобами порід дерев в полезахисній лісовій смузі на території Баришівської селищної територіальної громади біля села Дернівка, площею 2,9441 га (за межами населеного пункту).
370. Про надання згоди на видалення сухостійних, відмираючих, уражених хворобами порід дерев в полезахисній лісовій смузі на території Баришівської селищної територіальної громади біля села Сезенків, площею 1,9753 га (за межами населеного пункту).

Вкладені документи

Нагору