Правова інформ-хвилина пройшла в КОЦСПРД «Сезенків» «Про Конституцію України дітям»

27 червня 2019 року бібліотекою-філіалом с. Сезенків спільно з вихователями КОЦСПРД «Сезенків» Собачко В.О. та Лотишовою Т.П. проведена правова інформ-хвилина «До Конституції з повагою».

Дітям розповіли, що найголовніший державний документ нашої держави – Конституція  України, в якому записано всі права українців. Це право на життя, право на житло, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та багато інших прав. Записано в Конституції і наші обов’язки. Наприклад, обов’язок захищати свою Батьківщину, обов’язок берегти природу, обов’язок виконувати вимоги Конституції та інші. Проведення такого заходу направлене на розширення знань дітей про їхні права, сприяє виробленню позитивного ставлення до себе, як маленького громадянина, підвищення самооцінки та виховання поваги до інших людей та любові до країни в якій ми живемо. І на останок  трохи веселих та рухливих ігор. Час промайнув дуже швидко та весело.

Бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Сезенків, Д.В.Лотишова