11 жовтня під головуванням секретаря селищної ради Олександра Ільченка відбулась чергова 62-а сесія Баришівської селищної ради

Розпочали сесію вшануванням пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання…

Перед початком розгляду порядку денного головуючий привітав команду Баришівської селищної ради за зайняте 2 призове місце в I літніх всеукраїнських спортивних іграх серед команд територіальних громад я не не дав Кубок віце-чемпіонів капітану команди Сергію Шинкаруку.

Всі питання порядку денного 62-ї сесії були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій та узгоджені на погоджувальній раді.

З-поміж іншого депутати:

• передали субвенції з місцевого бюджету на підтримку 3-х військових частин на загальну суму 300 тис. грн, окрім цього передали військовим за їхнім запитом  ноутбук загальною вартістю 27 тис. 870 грн. Загалом за цей рік з місцевого бюджету вже виділили 2 млн. 350 тис грн на підтримку ЗСУ.
  • затвердили місцеву цільову програму сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України на 2024 рік та Програму підтримки та розвитку сімейних форм виховання в Баришівській громаді на 2024-2026 роки;
  • внесли зміни до видів економічної діяльності Філії Бзівська початкова школа ОЗО «Морозівський ліцей імені Дениса Поповича» та Філії Паришківська початкова школа ОЗО «Лукашівський ліцей»;
  • затвердили фінансовий план КНП ” ЦПМСД” на 2025 рік;
  • розглянули ряд земельних питань.

За підсумками голосування депутати підтримали майже всі запропоновані проєкти рішень.

Рішення 62-ї сесії будуть опубліковані згідно чинного законодавства.