Баришівська селищна рада запрошує до участі у напрацюванні проектних ідей

Баришівська селищна рада запрошує до участі у напрацюванні проектних ідей до Стратегії розвитку громади.

Завдяки експертній підтримці проєкту SURGe Project, ми актуалізуємо Стратегію розвитку громади та розробляємо План заходів на 2025-2027 роки. Найважливіший етап цього процесу – це ваші ідеї!

Ми закликаємо всіх небайдужих мешканців громади, місцеві органи влади, громадські організації, підприємства та установи подати свої пропозиції для реалізації ключових завдань Стратегії.

Вимоги до проєктних ідей:

• Суспільна вигода: проєкти повинні бути спрямовані на досягнення спільного блага. Ідеї, що приносять вигоду лише окремим особам або організаціям, не розглядатимуться.
  • Термін реалізації: не більше 3 років (2025–2027).
  • Спроможність: важливо, щоб існувала інституційна та організаційна можливість для втілення проєкту.
  • Відповідність Стратегії: проєкт має відповідати цілям та завданням Стратегії розвитку громади.

Форма подання: ідея повинна бути подана у встановленій формі.

Дедлайн подачі: 21 жовтня 2024 року.

Детальніше про цілі Стратегії та форму для подання – на сайті селищної ради:

Разом зробимо нашу громаду ще кращою!