ПУЛЬС ГРОМАДИ станом на 26.08.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС (24-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області) здійснено 4 виїзди у Баришівській громаді, зокрема:

• селище Баришівка – хибний виклик(!);
  • село Перемога – 2 випадки загорання трав’яного настилу;
  • село Пасічна – загорання трав’яного настилу;
  • 1 виїзд на ДТП (с. Бзів, а/д Київ-Харків) та 1 виїзд на замінування Баришівського суду (інформація не підтвердилася).

У відділення поліції №1 Броварського РУП ГУНП в Київській області  зареєстровано 131 звернення. З них 8 подій мали ознаки кримінального характеру:

4 факти раптової смерті;

• 1 факт крадіжки;
  • 1 факт зберігання наркотичних засобів;
  • 1 факт ДТП зі смертельним наслідком;
  • 1 факт злочину проти здоров’я за ст. 325, ч.1 (африканська чума свиней в селі Поділля).

Слідчі дії тривають.

Баришівська багатопрофільна клінічна лікарня повідомляє, що наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 97 осіб, з них 2 в тяжкому стані.

У інфекційному відділенні лікується 21 особа, з них 3 дорослих та 7 дітей з діагнозом COVID-19. Зафіксовано 8 звернень з різними травмами до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 1018 пацієнтів, з яких у 5 – пневмонія, у 32 пацієнтів підтвердився COVID-19.

Також здійснено 38 виїзди невідкладної допомоги. Зокрема, в села громади – 23.

НАГАДУЄМО В Україні діють єдині номери екстрених служб:

• 101 для виклику пожежної служби
  • 102 для виклику поліції
  • 103 для виклику швидкої допомоги.

Ці номери доступні ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО для всіх громадян!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ

Інф. Надана: