Благодійний захід на підтримку ЗСУ

В центрі Баришівської громади відбувся  благодійний захід на підтримку ЗСУ в рамках відзначення Дня Державного Прапора , Дня Незалежності України та Дня Баришівської громади
Метою заходу було зібрати кошти на потреби наших Захисників, котрі боронять нас в найгарячіших напрямках фронту
Розпочали захід традиційно з покладання квітів до портретів полеглих Героїв на Меморіалі памʼяті… Вперше поряд з керівництвом Баришівської громади були присутні представники Бахмутської громади і особисто голова Бахмутської військової адміністрації Олександр Рева, які взяли участь в нашому заході.
Всі без виключення учасники мітингу долучилися до урочистої ходи від Меморіалу пам’яті до місця проведення заходу, тримаючи в руках величезний державний прапор України.
Урочиста частина відбулась безпосередньо на площі перед КМЦ. Секретар селищної ради Олександр Ільченко привітав громаду з державним святами і висловив слова вдячності воїнам, які боронять наші рубежі.
Розпочали урочисту частину з присвоєння звання «Почесний громадянин Баришівської територіальної громади» голові Партнерського обʼєднання «Пуллах-Баришівка-Березань» СКОРИКУ Борису Мироновичу та незмінному протягом десятиріч фотокореспонденту газети «Баришівський вісник» НАДОЛЕНКУ Олексію Марковичу.
 Потім спільно з депутатом Київська обласна рада Юліан Москаленко вручили Подяки Київської обласної ради:
  • Качалі Оксані, волонтерці, керівниці громадської спілки «Люди доброї волі» (с. Коржі);
  • Куховій Юлії, волонтерці, керівниці студії креативного мистецтва КМЦ;
  • Метілю Миколі, регіональному директору МХП-Агро-С;
  • Москаленко Людмилі Броніславівні, директору ЗДОРОВʼЯ «Золотий ключик;
  • Пархоменку Юрію, ветерану війни (с. Селище).
  • Подяку Броварська Рда вручили волонтеру з села Коржі Курдибановському Мирославу.
  • Подяку Баришівська селищна рада Олександр Ільченко вручив:
  • Пилипишиній Наталії, керівниці творчої студії «Долоньки» (с. Волошинівка);
  • Пригоцькій Катерині, медичній сестрі КНП “ББЛ”;
  • Поляковій Наталії, директору ЗДО «Чебурашка» (с. Лукʼянівка);
  • Бишовцю Юрію, начальнику караулу 24 пожежно-рятувальної частини селища Баришівка;
  • Потапенку Юрію, старшому сержанту 2 відділу Броварського районного ТЦК та СП.
На заході були також присутні Почесні громадяни Баришівської територіальної громади Микола Митрофанович Коваленко, Марія Гнатівна Левченко, Світлана Патра.
Дитячий велозаїзд наймолодших жителів громади «Їду до перемоги» нікого не залишив байдужим!
На локаціях в Центральному сквері майстер-класи, благодійні лотереї, креативно оформлені столи з солодощами та смачними стравами сіл нашої громади. Діти щасливі, що мали нагоду безкоштовно настрибатись на батуті та скуштувати поп-
корн і солодку вату. Дякуємо за це ТОВ «МХП-Агро-С».
В ході проведення благодійного заходу зібрали більше 87 тис грн. на потреби ЗСУ.
Слава Україні! Героям Слава!