Стежками незвіданої Баришівщини проїхали родини загиблих Героїв

Для родини загиблих Захисників організували екскурсію туристичним маршрутом ”Стежками незвіданої Баришівщини”, розробленого Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради

Вдвідали культурно-історичні місця на території сіл Гостролуччя, Селище, Бакумівка та селища Баришівка, поклали квіти на місці бою біля Трубежа, біля Хреста примирення, а в церкві Св. Пантелеймона в Бакумівці долучилися до спільної молитви за упокій душі Захисників.

В Бібліотека та будинок культури с. Гостролуччя дізналися про друковані видання про краєзнавство. Відпочили в апібудинку та скуштували питні меди й страви Баришівської гастроспадщини у приватних садибах.

Транспортне забезпечення взяло на себе Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради (начальник Сергій Щербак)

Інф. ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО/ООС БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ