З 2022 року Україна відзначає День молоді разом з усім світом 12 серпня!

Юність і молодість – прекрасний період в житті кожної людини! Лише в молоді роки для нас немає нічого неможливого, а кожен новий день приносить надію, розвиток, сміливі мрії та радість життя.

Із початком повномасштабного вторгнення українська молодь продовжує бути енергійною частиною українського суспільства: молодь на захист незалежності своєї країни, активно долучилася до волонтерської діяльності, на всеукраїнському та міжнародному рівні просувають українську культуру та спорт, є рушійною силою багатьох новацій.

Молодь Баришівської територіальної громади! Вітаю вас з Днем молоді – святом надії, сподівань та мрій!

У цей день бажаю Вам успіхів у реалізації найсміливіших планів, оптимізму, віри в свої сили, щасливих днів життя у вільній, незалежній Україні!

Пам’ятайте: молодість не залежить від віку – вона живе у душі. Тож залишайтеся завжди молодими! Слава Героям! Слава нації!

З найкращими побажаннями секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко