ПУЛЬС ГРОМАДИ за період 08.07-15.07

За даними Баришівського підрозділу ДСНС здійснено 9 виїздів у Баришівській громаді, зокрема:

в села Гостролуччя, Коржі, Поділля, Бакумівка, Лукаші, Борщів, Селичівка, де було зафіксовано 6 випадків загорання трав’яного настилу, 1 загорання трансформатору, 1 випадок короткого замкнення проводів на електроопорі без послідуючого горіння та 1 хибний  виклик.

У відділення поліції надійшло 3046 звернень. З них 237 з ознаками кримінального характеру, зокрема:

• 38 фактів раптової смерті;
  • 38 фактів крадіжок;
  • 25 фактів зберігання наркотичних засобів.

Мають місце звернення про правопорушення, які не підтвердилися.

Слідчі дії тривають.

Наразі на стаціонарному лікуванні Баришівської багатопрофільної клінічної лікарні перебувають 115 осіб, з них 3 – в тяжкому стані.

У інфекційному відділенні – 27 осіб, здебільшого з кишковими інфекціями.

На фоні аномальної спеки значно зросла кількість хворих з серцево-судинними захворюваннями 3 хворих госпіталізовані з діагнозом «тепловий удар».

Зафіксовано 7 звернень з різними травмами до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 148 пацієнтів, з яких 6 з діагнозом «пневмонія». Також здійснено 37 виїздів невідкладної медичної допомоги. Зокрема, в села громади – 11 виїздів.

НАГАДУЄМО➡️ В Україні діють єдині номери екстрених служб:

101 для виклику пожежної служби

102 для виклику поліції

103 для виклику швидкої допомоги.

Ці номери☝️доступні ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО для всіх громадян!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ

Інформація надана